nieuws


Bike2build   Xycletracx
Datum: 5 augustus 2003
Rubriek: Overig

Uitslagen 5de wedstrijd Beker van Belgie

Thijs Al 1e bij de Elite

Met dank aan: http://www.hpcteam.nl

          ELITES-BELOFTEN

1. 1146 THYS ALL         E 11 t  NED-19800616      NEDERLAND
2. 1002 MEIRHAEGHE F     E 11 t  BEL-19710305-B/129      : SPECIALITED
3. 1301 BIJNENS DAMIEN   B 11 t  BEL-19820722-2/2081     : SCOTT USA R. TEAM
4. 1137 JONGENARD CH.    E 11 t  NED-19??          NEDERLAND
5. 1103 LAPERE KRIS      E 11 t  BEL-19750124-3/327      : KON.SPORTCLUB GISTEL
6. 1303 RANSON DOMINIEK  B 11 t  BEL-19820907      STRIPEMCYCLING TEAM
7. 1102 JACOBS GODY      E 11 t  BEL-19800425-1/396      : SCOTT USA R. TEAM
8. 1048 BOUMAN JEROEN    E 11 t  NED-19770626      NEDERLAND
9. 1054 DE VRIES MICHA   E 11 t  NED-19710705      NEDERLAND
10. 1360 PIETERSMA JELMER B 11 t  NED-19820515      NEDERLAND
11. 1313 DIELEMAN JOEL    B 11 t  NED-19830221      NEDERLAND
12. 1304 DELFOSSE SEBA    B 11 t  BEL-19821129-2/2060     : SPRINT 2000 C.V.C
13. 1377 DEN HERTOG RIJER B 11 t  NED-19820604      NEDERLAND
14. 1305 MASSAER JORIS    B 11 t  BEL-19820315-7/23001    : STRIPEMCYCLING TEAM
15. 1076 GAUDY PATRICK    E 11 t  BEL-19770309      BARRACUDA
16. 1132 VAN HEUGTEN RALF E 11 t  NED-19761021      NEDERLAND
17. 1336 DE JONG LEON     B 11 t  NED-19820508      NEDERLAND
18. 1005 BERCMANS NICO    E 11 t  BEL-19690117-0/363      : DMC-CB VORSELAAR
19. 1075 BUSCH WILLIAM    E 10 t  BEL-19650810-0/24012    : MTB  RUDI
20. 1145 VAN DE VENNE TOM E 10 t  BEL-19770501      SPORT EN MOEDIG GENK
21. 1351 KAMPHUIS SIJTSE  B 10 t  NED-19830216      PEDALE M.TOURNAI
22. 1064 PIETERSMA DJ.    E 10 t  NED-19780426      NEDERLAND
23. 1021 DERYCKE XAVIER   E 10 t  BEL-19790503-2/345      : SCOTT USA R. TEAM
24. 1019 VAN DER WAL BRAM E 10 t  NED-19780119      NEDERLAND
25. 1373 DRUR PETACH      B 10 t  BEL-19810515      INDIVIDUELLE
26. 1331 DE WAEL KAREL    B 10 t  BEL-19820727-7/23002    : FUNNY BIKERS
27. 1368 TAILDEMANS ANDY  B 10 t  BEL-19821110      INDIVIDUELL
28. 1009 DECLERCQ WOUTER  E 10 t  BEL-19750210-8/429      : W.C VELO VRIENDEN B.
29. 1370 GOUDY CEDRIC     B 10 t  BEL-19830224      INDIVIDUELLE
30. 1310 VERMEULEN NICOLASB 10 t  BEL-19840413-7/2058     : CHAMIZO WOLVENBERG
31. 1320 VERHELLEN ANGELO B 10 t  BEL-19811016-7/23003    : STRIPEMCYCLING TEAM
32. 1024 SOERS DANNY      E 10 t  BEL-19780823-3/24002    : BIKE SHOP BUCHELT
33. 1309 GEERAERTS TOM    B 10 t  BEL-19821015-1/2001     : HIH BAL
34. 1090 DONNE MARK       E 10 t  BEL-19761110      GARY FISCHER MTB
35. 1057 BUYSSE STEVEN    E 10 t  BEL-19770526-7/64001    : STRIPEMCYCLING TEAM
36. 1328 WANNES MARIS     B 10 t  NED-19831024      TEMPO
37. 1371 MOENS YVES       B 10 t  BEL-19810628      TREK USA RACING TEAM
38. 1047 RAAIJMAKERS K.   E 10 t  NED-19760923      NEDERLAND
39. 1016 BAKKEN DIEDERIK  E 10 t  NED-19780509      NEDERLAND
40. 1311 VERBERGMOES B.   B 10 t  BEL-19840426-7/23006    : TREK USA RACING TEAM
41. 1337 LAUWEREYS KRISTOFB 10 t  BEL-19840114-7/23004    : THE SPORTBIKERS W.
42. 1369 DAVID REZHIK     B 10 t  ISR-1811107       ISRAEL
43. 1389 WOLFF AMOS       B 10 t  ISR-19821225      ISRAEL
44. 1116 WILLEMS TOM      E  9 t  BEL-19711022      INDIVIDUELLE

45. 1038 VILLEVAL RAPHAEL E  9 t  BEL-19790212-2/64011    : SCOTT USA R. TEAM

46. 1117 DEWILDE FREDERICKE  9 t  BEL-19710409      INDIVIDUELLE
47. 1143 SAMOY WOUTER     E  9 t  BEL-19750913      ..........
48. 1390 RAHAT EYAL       B  9 t  ISR-19810402      ISRAEL
49. 1065 CLEPPE WOUTER    E  9 t  BEL-19771014-7/24008    : TREK USA RACING TEAM
50. 1134 DORON AMITZ      E  9 t  ISR-19790218      ISRAEL
51. 1388 MAAS JO          B  9 t  BEL-19810902      ..........
52. 1070 MARIEN TOM       E  9 t  BEL-19730924-0/426      : INDIVIDUELLE
53. 1051 LIEKEN WOUTER    E  9 t  BEL-19691017-0/24010    : CHAMIZO WOLVENBERG
54. 1092 MARTIN CAMILLE   E  9 t  BEL-19770323-W/64012    : BLANCS GILLETS
55. 1119 VANACKER MARC    E  9 t  BEL-19710812      INDIVIDUELLE
56. 1387 HEUSLING E.      B  9 t  BEL-19831104      SPRINT 2000 C.V.C
57. 1315 VAN DEN BOSSCCHE B  9 t  BEL-19820813-7/2307     : TREK USA RACING TEAM
58. 1142 BERGHOUWER SANDESE  9 t  NED-19740725      NEDERLAND
59. 1042 VERBEECK KURT    E  9 t  BEL-19760620-0/337      : NEDERLAND
60. 1080 THIENPONT DAVY   E  9 t  BEL-19750506-7/24006    : RUDY BIKERS
61. 1366 COBBAUT TOM      B  9 t  BEL-19820212      ..........
62. 1130 OORTS KRIS       E  9 t  BEL-19720423      INDIVIDUELLE
63. 1063 DE SCHRIJVER MARIE  9 t  BEL-19720826-7/24005    : TREK USA RACING TEAM
64. 1312 FEYAERTS WOUTER  B  8 t  BEL-19830726-1/2032     : DEMERSPUTERS HAACHT
65. 1326 TIELENS SVEN     B  8 t  BEL-19840610-0/2058     : THOMSON HEMIKSEN
66. 1073 STALPAERT VITAL  E  7 t  BEL-19800619-7/24004    : THE SPORTBIKERS W.

.

 

ELITE

1. 1146 THYS ALL         E 11 t.  NED-19800616      NEDERLAND

2. 1002 MEIRHAEGHE F     E 11 t.  BEL-19710305-B/129      : SPECIALITED

3. 1137 JONGENARD CH.    E 11 t.  NED-19??          NEDERLAND

4. 1103 LAPERE KRIS      E 11 t.  BEL-19750124-3/327      : KON.SPORTCLUB GISTEL

5. 1102 JACOBS GODY      E 11 t.  BEL-19800425-1/396      : SCOTT USA R. TEAM

6. 1048 BOUMAN JEROEN    E 11 t.  NED-19770626      NEDERLAND

7. 1054 DE VRIES MICHA   E 11 t.  NED-19710705      NEDERLAND

8. 1076 GAUDY PATRICK    E 11 t.  BEL-19770309      BARRACUDA

9. 1132 VAN HEUGTEN RALF E 11 t.  NED-19761021      NEDERLAND

10. 1005 BERCMANS NICO    E 11 t.  BEL-19690117-0/363      : DMC-CB VORSELAAR

11. 1075 BUSCH WILLIAM    E 10 t.  BEL-19650810-0/24012    : MTB  RUDI

12. 1145 VAN DE VENNE TOM E 10 t.  BEL-19770501      SPORT EN MOEDIG GENK

13. 1064 PIETERSMA DJ.    E 10 t.  NED-19780426      NEDERLAND

14. 1021 DERYCKE XAVIER   E 10 t.  BEL-19790503-2/345      : SCOTT USA R. TEAM

15. 1019 VAN DER WAL BRAM E 10 t.  NED-19780119      NEDERLAND

16. 1009 DECLERCQ WOUTER  E 10 t.  BEL-19750210-8/429      : W.C VELO VRIENDEN B.

17. 1024 SOERS DANNY      E 10 t.  BEL-19780823-3/24002    : BIKE SHOP BUCHELT

18. 1090 DONNE MARK       E 10 t.  BEL-19761110      GARY FISCHER MTB

19. 1057 BUYSSE STEVEN    E 10 t.  BEL-19770526-7/64001    : STRIPEMCYCLING TEAM

20. 1047 RAAIJMAKERS K.   E 10 t.  NED-19760923      NEDERLAND

21. 1016 BAKKEN DIEDERIK  E 10 t.  NED-19780509      NEDERLAND

22. 1116 WILLEMS TOM      E  9 t.  BEL-19711022      INDIVIDUELLE

23. 1038 VILLEVAL RAPHAEL E  9 t.  BEL-19790212-2/64011    : SCOTT USA R. TEAM

24. 1117 DEWILDE FREDERICKE  9 t.  BEL-19710409      INDIVIDUELLE

25. 1143 SAMOY WOUTER     E  9 t.  BEL-19750913      ..........

26. 1065 CLEPPE WOUTER    E  9 t.  BEL-19771014-7/24008    : TREK USA RACING TEAM

27. 1134 DORON AMITZ      E  9 t.  ISR-19790218      ISRAEL

28. 1070 MARIEN TOM       E  9 t.  BEL-19730924-0/426      : INDIVIDUELLE

29. 1051 LIEKEN WOUTER    E  9 t.  BEL-19691017-0/24010    : CHAMIZO WOLVENBERG

30. 1092 MARTIN CAMILLE   E  9 t.  BEL-19770323-W/64012    : BLANCS GILLETS

31. 1119 VANACKER MARC    E  9 t.  BEL-19710812      INDIVIDUELLE

32. 1142 BERGHOUWER SANDESE  9 t.  NED-19740725      NEDERLAND

33. 1042 VERBEECK KURT    E  9 t.  BEL-19760620-0/337      : NEDERLAND

34. 1080 THIENPONT DAVY   E  9 t.  BEL-19750506-7/24006    : RUDY BIKERS

35. 1130 OORTS KRIS       E  9 t.  BEL-19720423      INDIVIDUELLE

36. 1063 DE SCHRIJVER MARIE  9 t.  BEL-19720826-7/24005    : TREK USA RACING TEAM

37. 1073 STALPAERT VITAL  E  7 t.  BEL-19800619-7/24004    : THE SPORTBIKERS W.

 

ESPOIRS-BELOFTEN

1. 1301 BIJNENS DAMIEN   B 11 t.  BEL-19820722-2/2081     : SCOTT USA R. TEAM

2. 1303 RANSON DOMINIEK  B 11 t.  BEL-19820907      STRIPEMCYCLING TEAM

3. 1360 PIETERSMA JELMER B 11 t.  NED-19820515      NEDERLAND

4. 1313 DIELEMAN JOEL    B 11 t.  NED-19830221      NEDERLAND

5. 1304 DELFOSSE SEBA    B 11 t.  BEL-19821129-2/2060     : SPRINT 2000 C.V.C

6. 1377 DEN HERTOG RIJER B 11 t.  NED-19820604      NEDERLAND

7. 1305 MASSAER JORIS    B 11 t.  BEL-19820315-7/23001    : STRIPEMCYCLING TEAM

8. 1336 DE JONG LEON     B 11 t.  NED-19820508      NEDERLAND

9. 1351 KAMPHUIS SIJTSE  B 10 t.  NED-19830216      PEDALE M.TOURNAI

10. 1373 DRUR PETACH      B 10 t.  BEL-19810515      INDIVIDUELLE

11. 1331 DE WAEL KAREL    B 10 t.  BEL-19820727-7/23002    : FUNNY BIKERS

12. 1368 TAILDEMANS ANDY  B 10 t.  BEL-19821110      INDIVIDUELLE

13. 1370 GOUDY CEDRIC     B 10 t.  BEL-19830224      INDIVIDUELLE

14. 1310 VERMEULEN NICOLASB 10 t.  BEL-19840413-7/2058     : CHAMIZO WOLVENBERG

15. 1320 VERHELLEN ANGELO B 10 t.  BEL-19811016-7/23003    : STRIPEMCYCLING TEAM

16. 1309 GEERAERTS TOM    B 10 t.  BEL-19821015-1/2001     : HIH BAL

17. 1328 WANNES MARIS     B 10 t.  NED-19831024      TEMPO

18. 1371 MOENS YVES       B 10 t.  BEL-19810628      TREK USA RACING TEAM

19. 1311 VERBERGMOES B.   B 10 t.  BEL-19840426-7/23006    : TREK USA RACING TEAM

20. 1337 LAUWEREYS KRISTOFB 10 t.  BEL-19840114-7/23004    : THE SPORTBIKERS W.

21. 1369 DAVID REZHIK     B 10 t.  ISR-1811107       ISRAEL

22. 1389 WOLFF AMOS       B 10 t.  ISR-19821225      ISRAEL

23. 1390 RAHAT EYAL       B  9 t.  ISR-19810402      ISRAEL

24. 1388 MAAS JO          B  9 t.  BEL-19810902      ..........

25. 1387 HEUSLING E.      B  9 t.  BEL-19831104      SPRINT 2000 C.V.C

26. 1315 VAN DEN BOSSCCHE B  9 t.  BEL-19820813-7/2307     : TREK USA RACING TEAM

27. 1366 COBBAUT TOM      B  9 t.  BEL-19820212      ..........

28. 1312 FEYAERTS WOUTER  B  8 t.  BEL-19830726-1/2032     : DEMERSPUTERS HAACHT

29. 1326 TIELENS SVEN     B  8 t.  BEL-19840610-0/2058     : THOMSON HEMIKSEN

.

 

ABANDONS - OPGAVE

1012. BAJUREK MICHEL   E BEL-19780131

1025. DUDA GREG        E BEL-19780529

1026. ASSENBROEZE J.   E BEL-19790304-0/24011

1060. CHRISTIAANS J.   E BEL-19710522-3/334

1066. HERTSENS KRIS    E BEL-1690318-7/24007

1084. GEUDENS BRAM     E BEL-19800114-0/24005

1089. REUVERS R.       E NED-19800406

1105. TREVISAN PATRICK E BEL-19790218

1112. VAN DONNINCK JAN E BEL-19680216

1113. RONDELEZ BJORN   E BEL-19760723

1115. JOSHUA FLEMING   E AUS-19751411

1120. VAN LOOCK DANIEL E BEL-19611009

1121. VAN HECKE FILIP  E BEL-19720704

1144. DE KNECHT GERBEN E NED-19751211

1325. GARREINE JORIS   B

 

 

 

 

JUNIORS

1.  201 DEVILLERS GILLES J  8 t.  BEL-19850212      SPRINT 2000 C.V.C

2.  225 CORNU-DOMINIQUE  J  8 t.  BEL-19851010-7/3018     : WIELERTEAM WAASLAND

3.  222 VAN ENGELEN A.   J  8 t.  NED-19852220      NEDERLAND

4.  221 LOUIS MATHIEU    J  8 t.  BEL-19850520-5/3126     : CYCLO CLUB CHEVIGNY

5.  227 JANSSENS GUIDO   J  8 t.  BEL-19860519-0/3075     : THOMSON HEMIKSEN

6.  203 FONTAINE LAURENT J  8 t.  BEL-19850327      HOUFFA-BIKE

7.  204 VAN HOOVELS KEVINJ  8 t.  BEL-19850731-1/3031     : FOREST BIKERS

8.  234 LUISMAN JORDY    J  8 t.  NED-19850907      INDIVIDUELLE

9.  268 HERMANS BEN      J  8 t.  BEL-19860608    

10.  224 ACHOURI THOMAS   J  8 t.  BEL-19860224-5/62002    : ARDENNE GAUME

11.  277 NILS FERLIN      J  8 t.  BEL-19851117      KLUISBERG SPURTERS

12.  205 MOTTET LUDOVIC   J  8 t.  BEL-19850808      INDIVIDUELLE

13.  272 VERAN YZIR       J  8 t.  ISR-19850630      ISRAEL

14.  241 VAN GENECHTEN J. J  8 t.  BEL-19860916-2/3076     : SPRINT 2000 C.V.C

15.  240 VENTREGCA T.     J  8 t.  BEL-19851020      SCOTT USA R. TEAM

16.  233 PORTERS ROBIN    J  8 t.  BEL-19860616-7/3034     : TREK USA RACING TEAM

17.  276 ROTEM ISHAY      J  8 t.  ISR-19860907      ISRAEL

18.  202 LEGROS MELVIN    J  8 t.  BEL-19850217-2/3124     : SCOTT USA R. TEAM

19.  207 MALFLIET SAM     J  8 t.  BEL-19861230      SCOTT USA R. TEAM

20.  206 VERBRUGGE L.     J  7 t.  BEL-19860417      KLUISBERG SPURTERS

21.  247 VAN MIL PETER    J  7 t.  NED-19850408      NEDERLAND

22.  229 DE BRAECKELEER J.J  7 t.  BEL-19850819      STRIPEMCYCLING TEAM

23.  269 GAZIT YARDEN     J  7 t.  ISR-19850725      ISRAEL

24.  218 GOMMANS MARC     J  7 t.  NED-19850421      WIELERCLUB M. LIMBUR

25.  278 DE BEULE PIETER  J  7 t.  BEL-19850603      DAIKIN TEAM

26.  249 HENDRICKX JO     J  7 t.  BEL-19860725-1/3121     : SCOTT USA R. TEAM

27.  252 WUILMUS WOUTER   J  7 t.  BEL-19850221-0/22005    : TEAM DEURNE

28.  220 RENARD FRANK     J  7 t.  BEL-19861222-5/3107     : HOUFFA-BIKE

29.  243 JANSSENS BART    J  7 t.  BEL-19850109-0/22004    : INDIVIDUELLE

30.  282 GALLE PIETER     J  7 t.  BEL-19850504    

31.  281 VADEPINNE TIM    J  7 t.  BEL-19850907      DAIKIN TEAM

32.  270 TESCET AMIZ      J  7 t.  ISR-19860530      ISRAEL

33.  280 VAN EESBEEK KEN  J  7 t.  BEL-19860701      DAIKIN TEAM

34.  231 CORTIER DJANGO   J  7 t.  BEL-19850924-7/3100     : STRIPEMCYCLING TEAM

35.  217 WOLLEART JAN     J  7 t.  BEL-19850412      MOUNTAINS FRAEKS O.

36.  248 NOYA JAIMY       J  6 t.  NED-19851006      XTREME MOSA BIKERS

37.  271 VOGNEZ ASAF      J  6 t.  ISR-19850520      ISRAEL

38.  208 LUCAS JEROME     J  6 t.  BEL-19850110-2/3134     : SCOTT USA R. TEAM

39.  273 CARMEL NADAR     J  6 t.  ISR-19850731      ISRAEL

 

MASTERS1

1.  501 MAES GEOFFREY    M  8 t.  BEL-19720618-7/26003    : STRIPEMCYCLING TEAM

2.  505 MOONEN ALEX      M  8 t.  BEL-19650226-1/26004    : SCOTT USA R. TEAM

3.  503 DE PLUCKER ALAIN M  8 t.  BEL-19690506      V.C PRO BIKE TUBIZE

4.  527 MASFRANCK RONALD M  8 t.  BEL-19720626      INDIVIDUELLE

5.  532 JACQUEMIN CLAUDE M  8 t.  BEL-19641214-4/70025    : R.C.C AUBEL

6.  502 STIEVEN ETIENNE  M  8 t.  BEL-19680914-0/26007    : CARROSI THOMSON

7.  525 MOYEN CEDRIC     M  8 t.  BEL-19731031 -5/70003   : ARDENNE GAUME

8.  518 TAS PATRICK      M  8 t.  BEL-19690415-7/26007    : STRIPEMCYCLING TEAM

9.  510 DERVEAUX CLAUDE  M  8 t.  BEL-19651211-8/26004    : W.C VELO VRIENDEN B.

10.  520 DE CREMER JO     M  8 t.  BEL-19700929-7/26001    : FYNNY BIKERS KLUISB.

11.  567 DEMUNTER ALAIN   M  8 t.  BEL-19660709      INDIVIDUELLE

12.  531 GEERTS RONNY     M  7 t.  BEL-19640712-1/22016    : SCOTT USA R. TEAM

13.  536 DESCHEPPER XAVIERM  7 t.  BEL-19700726      BARRACUDA

14.  521 HANNES ROB       M  7 t.  BEL-19690116-3/26005    : BIKE ACTION TEAM

15.  558 DUBOIS RUDDY     M  7 t.  BEL-19670228      SCOTT USA R. TEAM

16.  519 MICHIELS LUC     M  7 t.  BEL-19661210-7/26002    : FUNNY BIKERS

17.  580 FRENK MARCEL     M  7 t.  NED-19650214      NEDERLAND

18.  569 DHALUIN RUDI     M  7 t.  BEL-19640718      INDIVIDUELLE

19.  563 DE BRUYN JOHAN   M  7 t.  BEL-19690818-7/26017    : RUDY BIKERS

20.  512 VANHAMME SERGE   M  7 t.  BEL-19680223-W70006     : BLANCS GILLETS

21.  564 SCHOE LEEN       M  7 t.  NED-19640505      NEDERLAND

22.  506 CORNELIS CHRIS   M  7 t.  BEL-19711225      THE SPORTBIKERS

23.  542 MICHOTTE MICHEL  M  6 t.  BEL-19710505      SCOTT USA R. TEAM

24.  578 TAVEIRE WOUT     M  6 t.  BEL-19700417      INDIVIDUELLE

25.  583 WISPENNINCK KRIS M  6 t.  BEL-19720909      WIELERTEAM ATOM

 

MASTERS2

1.  730 MEERSCHAERT P.   O  8 t.  BEL-19591112-7/26003    : HOOP  OP ZEGEN

2.  701 VANGENECHTEN LUC O  8 t.  BEL-19621130      THOMSON HEMIKSEN

3.  713 LEVEVER LUDO     O  8 t.  BEL-19570817-0/26013    : INDIVIDUELLE

4.  707 FLIES DANNY      O  8 t.  BEL-?             INDIVIDUELLE

5.  709 BOMANS WILLY     O  7 t.  BEL-19600314      KURINGER SPORTVR.

6.  728 PORTERS YVAN     O  7 t.  BEL-19630326-7/26007    : TREK USA RACING TEAM

7.  706 GEENTJENS RUDI   O  7 t.  BEL-19551127-0/26014    : MTB  RUDI

8.  710 LINDEN HERMAN    O  7 t.  BEL-19570617-3/26001    : SPORT EN STEUN

9.  715 BATS RONNY       O  7 t.  BEL-19590703-1/26002    : INDIVIDUELLE

10.  738 COOLENS DIRK     O  7 t.  BEL-19620505      INDIVIDUELLE

11.  708 PLOMPEN PATRICK  O  7 t.  BEL-19570816-7/26002    : TREK USA RACING TEAM

12.  711 NELLEN THIJS     O  7 t.  NED-19541012      WIELERCLUB M. LIMBUR

13.  734 LAFORGE ERIC     O  7 t.  BEL-19630928-W/7008     : BLANCS GILLETS

14.  714 DE BACKER PATRICKO  6 t.  BEL-19600116-1/26005    : SCOTT USA R. TEAM

15.  716 FEYAERT GUIDO    O  6 t.  BEL-19560330-1/24003    : DEMERSPUTERS HAACHT

 

DAMES

1.    1 VAN DEUN HILDE   D  7 t.  BEL-19710602 -    THINK MEDIA TEAM

2.   27 DIELEMAN MIRJAN  D  7 t.  NED-19800914      NEDERLAND

3.    2 QUINTENS HILDE   D  7 t.  BEL-19641002 - 0/9602   : THOMSON HEMIKSEN

4.   24 MICHIELS GITHA   D  7 t.  BEL-19830328-0/9614     : THOMSON HEMIKSEN

5.   15 NELEN KRISTEN    D  7 t.  BEL-19781120 - 0/9613   : WAC TEAM HOBOKEN

6.    5 BRACKX ANNICK    D  6 t.  BEL-19610508 - 7/25002  : TREK USA RACING TEAM

7.   32 HEUVELING MONICA D  6 t.  NED-19790920      NEDERLAND

8.   19 VERHAMME WENDY   D  6 t.  BEL-19840127 - 725003   : MOUNTAINS FRAEKS O.

9.    4 DIDDEN HELMA     D  6 t.  BEL-19630924 - 0/25001  : THOMSON HEMIKSEN

10.   34 DE FRIES FRANCISKD  6 t.  NED-19780621      NEDERLAND

11.   21 SPIERINGS LIDY   D  6 t.  NED-19820330 - 12007    : NEDERLAND

12.   20 EVERSDIJK CHRISTED  5 t.  NED-19760529 - 12008    : NEDERLAND

13.    7 THIRY CECILE     D  3 t.  BEL-19840201 - W/9615   : BLANCS GILLETS

.

 

ABANDONS

9. WEBERS INGRID    D BEL-19710712 - 0/25002

35. VAN DER VLIST INGD NED-19711129

209. MULS ROY         J BEL-19850729-0/3074

230. DEPAEPE DAVY     J BEL-19861214-1/3055

255. OTTENS TIM       J NED-19850705-

260. VENS QUINCY      J BEL-19860429

265. CHRISTIAANS SAM  J BEL-19860504

274. BATEN KAREL      J BEL-19851106

275. LEENDERS GERT    J BEL-19860630

279. DE ZUTTER BEN    J BEL-19850225

509. DE SMET JOHNNY   M ?

511. VAN ROY LUC      M BEL-19640420-0/26001

514. GREGOIRE FABIEN  M BEL-19711109-4/5793

517. VERBRUGGEN IVES  M BEL-19690810

561. GROENENDIJCK F.  M ?

582. VASSEUR THIERRY  M FRA-1964121

 

 

NIEUWELINGEN

1.  401 WIJNANTS TIM     C  5 t.  BEL-19870821-3/6042     : SPORT EN STEUN

2.  403 METTEPENNINGEN S.C  5 t.  BEL-19871124-7/21002    : RUDY BIKERS

3.  414 NELLEN ERIK      C  5 t.  NED-19870930      NEDERLAND

4.  443 VILLEVAL VALERY  C  5 t.  BEL-19870628-2/6098     : SCOTT USA R. TEAM

5.  407 VANGENECHTEN R.  C  5 t.  BEL-19880919-0/6088     : THOMSON HEMIKSEN

6.  402 SMETS DIRK       C  5 t.  BEL-19811012-1/6033     : SCOTT USA R. TEAM

7.  416 SCHOUME CHRIS.   C  5 t.  BEL-19870213-2/61006    : SCOTT USA R. TEAM

8.  413 PIROTTE JO       C  5 t.  BEL-19880215      SPORT EN STEUN

9.  467 LEEMANS WIM      C  5 t.  BEL-19871106      KWV TURNHOUT

10.  473 MERTENS NICK     C  5 t.  BEL-19870106      SCOTT USA R. TEAM

11.  423 BEEMER FRANK     C  5 t.  NED-19870930      NEDERLAND

12.  410 GROOTAERTS A.    C  5 t.  BEL-19870526-3/6033     : PERFORMENCE C.T

13.  434 BEYENS JEF       C  5 t.  BEL-19880128-0/6102     : KON.BALEN B.C

14.  466 VERHOEVEN DENNIS C  5 t.  BEL-19870805      KWC TURNHOUT

15.  404 DEWIT DRIES      C  5 t.  BEL-19870919-1/6035     : SCOTT USA R. TEAM

16.  409 OOSTERLIJNCK B.  C  5 t.  BEL19880307-7/21003     : FUNNY BIKERS

17.  470 DENDOOREN WILLEM C  5 t.  BEL-19880223      VORSELAAR CT

18.  405 DELORD DAMIEN    C  5 t.  BEL-19870624-2/6097     : SCOTT USA R. TEAM

19.  455 VAN TILT NILS    C  5 t.  BEL-19880509      SCOTT USA R. TEAM

20.  418 CAMMAERTS EDWIG  C  5 t.  BEL-19870717-3/6040     : PERFORMENCE C.T

21.  472 GOVAERTS DRIES   C  5 t.  BEL-19880304      KWV TURNHOUT

22.  427 VAN BRANDT NIELS C  5 t.  BEL-19880630-1/6083     : SCOTT USA R. TEAM

23.  417 SCHLOUME DENIS   C  5 t.  BEL-19870213-2/61005    : SCOTT USA R. TEAM

24.  452 LABIE OLIVIER    C  5 t.  BEL-19880912      INDIVIDUELLE

25.  456 PAUWELS DRIES    C  5 t.  BEL-19880719      SCOTT USA R. TEAM

26.  465 BRAEMS MAXIME    C  5 t.  BEL-19870403      INDIVIDUELLE

27.  436 VANGEEL RUBEN    C  5 t.  BEL-19870907-0/6050     : KON.BALEN B.C

28.  477 MIZTACHI BAR     C  5 t.  ISR-19881006      ISRAEL

29.  428 LUYPAERT TOM     C  5 t.  BEL-19880214-7/21001    : TREK USA RACING TEAM

30.  461 BENS YVES        C  5 t.  BEL-19880114      INDIVIDUELLE

31.  424 NIJSSEN SANDER   C  5 t.  NED-19871012      WIELERCLUB M. LIMBUR

32.  412 MESSAGIE KEVIN   C  5 t.  BEL-19871201-7/71005    : TREK USA RACING TEAM

33.  451 URHAMME ANTHONY  C  5 t.  ARDOOIE           INDIVIDUELLE

34.  444 VAN KERCKHOVE NIKC  4 t.  BEL-19880819-7/21001    : THE SPORTBIKERS

35.  435 VERSWIJVEL KEVIN C  4 t.  BEL-19870927-0/6096     : KON.BALEN B.C

36.  469 NOOYENS SVEN     C  4 t.  BEL-19880617      VORSELAAR CT

37.  420 MOMBAERTS NICO   C  4 t.  BEL-19870306-3/6029     : PERFORMENCE C.T

38.  476 BERGER ALON      C  4 t.  ISR-19871107      ISRAEL

39.  478 LIBJER NIV       C  4 t.  ISR-19871101      ISRAEL

40.  471 MICHIELS MARCO   C  4 t.  BEL-19881019      VORSELAAR CT

41.  468 VLOEMANS JORIS   C  4 t.  BEL-              VORSELAAR CT

42.  406 LEGAT SEBASTIEN  C  2 t.  BEL-19870309      SCOTT USA R. TEAM

 

DAMES JEUGD

1.  157 PEETERS LIMKE    A  4 t.  BEL-19880705-1/9805     : SCOTT USA R. TEAM

2.  151 SCHOONBAERT KELLYA  4 t.  BEL-19870623      INDIVIDUELLE

3.  158 VAN DEN STEEN GOEA  4 t.  BEL-19880222      SPRINTERS MALDEGEM

4.  155 COMMANS J.       A  4 t.  NED-19880815      WIELERCLUB M. LIMBUR

.

 

ABANDONS

408. RAYMAKERS J.     C BEL-19880419-7/21004

415. BILLAST JORDY    C BEL-19881028-0/063

419. PROVEHZANO J.    C BEL-19870205-7/6032

474. VANELDEREN PIETERC BEL-19870113

475. LAINEZ KRISTOF   C BEL-19880928

 






 

Heb jij ook een nieuwsbericht, team of route info?!.. organiseert je club een atb tocht?!
Deel het met je mede bikers. Mail het naar ons en wij plaatsen het ! Alvast bedankt !


Copyright © 2000 - 2018  Mountainbike.nl
All rights reserved by Rogier Mensink & Mountainbike.nl CREW Lees onze Disclaimer

Mountainbike.nl is een initiatief van de bikers van eGate Internet Solutions.